Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ


Навчальний відділ

Навчальний відділ

Левчук Людмила Петрівна

Начальник навчального відділу


В 2005 році закінчила Тернопільську академію народного господарства та отримала диплом з магістра з обліку та аудиту з відзнакою. Сфера наукових інтересів - розвиток та удосконалення ринку цінних паперів та їх похідних в Україні.

Мусятовська Олена Павлівна

Інспектор навчального відділу


У 2007 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет за спеціальністю “Англійська мова та література” і отримала диплом спеціаліста. У 2009 році закінчила ВІЕ ТНЕУ за спеціальністю “Фінанси” і отримала диплом спеціаліста.

Деканат

Бойко Світлана Миколаївна

Методист


У 2007 році закінчила Вінницький інститут економіки ТНЕУ за спеціальністю облік і аудит та отримала кваліфікацію магістр. З 2007 року працює Вінницькому навчально – науковому інституті економіки ТНЕУ.

Васаженко Наталія Олексіївна

Методист


Кандидат педагогічних наук, доцент. У 1994 році закінчила Вінницький технічний університет за спеціальністю автоматика та комп’ютерні системи управління. З 2002 року працює у Вінницькому навчально – науковому інституті економіки ТНЕУ. У 2005 році закінчила Вінницький інститут економіки ТНЕУ та здобула другу вищу освіту за спеціальністю фінанси. У 2006 році отримала кваліфікацію магістра з обліку і аудиту у ВННІЕ ТНЕУ. У 2018 році закінчила аспірантуру Вінницького Національного технічного університету за спеціальністю 13.00.04 «Теорія та методика професійної освіти», та захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування базових компетентностей, фахівців з обліку та адміністрування в процесі професійної підготовки.

Дмитрук Анжела Володимирівна

Методист


З 2009 – 2014 р. навчалась у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського та отримала освітній рівень спеціаліст, за спеціальністю «хімія та біологія». З жовтня місяця 2017 року – методист з виховної роботи. У 2018 році закінчила Вінницький навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ та отримала освітній рівень магістр, за спеціальністю «фінанси, банківська справа та страхування».

Навчальний відділ інституту розпочав свою роботу з 2003 року. Його створення як самостійного структурного підрозділу інституту було обумовлено необхідністю подальшого розвитку і вдосконалення навчально-методичної роботи.

Керуючись рекомендаціями Міністерства освіти і науки України з інтеграції вітчизняної освіти до Європейських та світових освітніх стандартів, навчальний відділ проводить систематичну роботу.

Навчальний відділ здійснює свою діяльність з метою виконання наступних завдань:

  • Впровадження у навчальний процес новітніх технологій навчання студентів відповідно до вимог багатоступеневої підготовки та вдосконалення навчально-методичного забезпечення за кредитно-модульною системою організації навчального процесу;
  • Контроль за ходом навчального процесу, в тому числі проміжний контроль знань і відвідування занять;
  • Організація і створення бази даних контингенту та аналізу якості навчання в інституті;
  • Дослідження та аналіз навчального та навчально-виховного процесу з метою його вдосконалення у напрямку реалізації сучасних освітніх парадигм для виховання особистості, якій притаманна інтелектуальна креативність нового типу;
  • Забезпечення розвитку науково-методичної роботи із впровадження педагогічних новацій, сучасних методів та технологій в освітню діяльність інституту;
  • Організація обліку і обробка статистичних даних по контингенту студентів у інституті та звітування по них перед Тернопільським національним економічним університетом та Міністерством освіти і науки України;
  • Контроль за рухом контингенту, в тому числі поновлення, переведення, зарахування з поквартальним звіренням даних;
  • Контроль та аналіз використання стипендіального фонду.
Деканат розташований на 3-му поверсі, кабінет № 310.

Навчальний відділ розташований на 4-му поверсі, кабінет № 406.
 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>