8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану" |
У жвавих обговореннях брали участь голова районної ради Василь Неборецький, заступники начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій та Сергій Чепернатий, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, економіки, інвестиційної та регуляторної політики Віктор Пилявець, керівники структурних підрозділів районної військової адміністрації. Присутні обговорили питання соціально-економічного розвитку регіону, залучення інвестицій до розвитку територіальних громад району. Керівники структурних підрозділів районної військової адміністрації поінформували про облікові аспекти діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в умовах воєнного стану. Дякуємо за гостинну зустріч Тульчинській районній державній адміністрації. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |