Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Магістерські програми та міжнародна співпраця

МАГІСТЕРСЬКІ ПРОГРАМИ ТА МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Західноукраїнський національний університет є одним з лідерів серед економічних вищих навчальних закладів України, маючи славну історію та багате на досягнення сьогодення.

Кожне покоління студентів і науковців з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки Університету та утверджуючи їх на міжнародному рівні.

Західноукраїнський національний університет – це елітний освітній заклад, де панує академічний дух, наука, думка і воля – альфа і омега формування особистості. Професорсько-викладацький колектив працює, щоб кожен студент і випускник були впевнені, що їхній хист і вміння відповідатимуть вимогам завтрашнього дня.

Мистецтво жити – це жити з перспективою. Навчаючись у дусі конкуренції, випускники Університету стають лідерами та фахівцями високого ґатунку.

Ми хочемо, щоб Ви були успішними та особливими! ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШОЇ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ РОДИНИ!

Ректор ЗУНУ, професор А.І. Крисоватий

Магістерські програми ВННІЕ ЗУНУ

Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету готує студентів за освітнім ступенем «Магістр». Термін навчання 1 рік і 4 місяці. Діє програма перехресного вступу (студенти мають можливість паралельно навчатись на різних магістерських програмах одночасно).

Спеціальності магістерських програм:

 • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітні програми: фінанси; митна справа;
 • 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
 • 051 «Економіка»; освітні програми: економіка та управління підприємством; економіка;
 • 281 «Публічне управління та адміністрування»;
 • 073 «Менеджмент»; освітні програми: менеджмент закладів охорони здоров’я; менеджмент;
 • 081 «Право»; освітні програми: право; міжнародне право;
 • 262 «Правоохоронна діяльність»;
 • 071 «Облік і оподаткування», освітні програми: облік і оподаткування; облік, оподаткування і правове забезпечення підприємництва;
 • 053 «Психологія».

Також студенти магістерських програм ВННІЕ ЗУНУ мають можливість пройти семестрове навчання в Університеті Nord (м. Бодьо, Норвегія) з метою реалізації програми «Public sector economy» у межах програми Erasmus+.

Перелік документів:

 • Заява (заповнюється безпосередньо у приймальній комісії ВННІЕ ЗУНУ;
 • Копія документа, що посвідчує особу (паспорт, id-карта);
 • Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер);
 • Копія документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копія додатка до нього (наприклад: диплом бакалавра або спеціаліста, або магістра);
 • Копія сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання – за наявності;
 • Чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.;
 • Копія закордонного паспорта – за наявності.
 • Військовий квиток, приписне (за наявності), копії.

Міжнародна співпраця

Програма двох дипломів. Сьогодні вищий навчальний заклад – член Європейської асоціації міжнародної освіти (Нідерланди, з 1999 р.), Європейської асоціації університетів (з 2007 р.), Великої хартії університетів (Magna charta, з 2008 р.), партнерської програми для ВНЗ у сфері освіти з компанією «Base Group Labs» (з 2010 р.), яка є професійним постачальником програмних продуктів і рішень у галузі аналізу даних, Таллуарської мережі (з 2012), Мережі університетів прикордоння (з 2013), Міжнародної культурно-освітньої асоціації (ICEA), м. Чикаго (з 2014 р.).

2014 року підписано Угоду про приєднання ЗУНУ до Мережі університетів Східної Європи за участю кращих ВНЗ України, Білорусі, Польщі, Грузії, Молдови, Румунії, Словаччини та Угорщини.

Загалом Західноукраїнський національний університет уклав 98 угод з вищими навчальними закладами 29-х зарубіжних країн, з яких 67 – ВНЗ шістнадцяти країн Європейського Союзу, а також Канади, США, Китаю, Білорусі, Казахстану, Молдови. Найбільше (22) угод укладено з ВНЗ Республіки Польща.

Програми двох дипломів із:

 • Люблінським католицьким університетом, м. Люблін;
 • Університетом прикладних наук і мистецтв м. Дортмунда;
 • Вищою школою інформатики та економіки товариства «Знання», м. Ольшин;
 • Програма підготовки PhD спільно з Технологічним освітнім інститутом Західної Македонії (Греція);
 • Німецькомовна інтегрована навчальна програма з підготовки бакалаврів та магістрів на Українсько-німецькій факультет-програмі спільно з Дрезденським технічним університетом (Німеччина);
 • Українсько-американська програма з підготовки бакалаврів на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій спільно з Університетом штату Мен (США);
 • Англомовна програма з міжнародної економіки та туризму;
 • Українсько-грецька програма підготовки магістрів з «бізнес-адміністрування»;
 • Українсько-польська програма фінансів і страхування;
 • Школа польського і європейського права;
 • Бізнес-школа ЗУНУ спільно з Естонською школою бізнесу.

Наразі продовжується міжнародна співпраця ЗУНУ в рамках виконання 11-ти освітньо-професійних програм. Талановита та освічена молодь має можливість стажування за програмами співпраці на провідних підприємствах та установах регіону, а також бере участь у стипендіальних та грантових програмах Європейського Союзу й США, серед яких «Erasmus+», конкурс на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США, програма імені Бантінга (Канада), проект «Teraz Wrocław» (Польща), стипендіальні програми уряду Словаччини та багато інших. Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ реалізує міжнародну співпрацю із зарубіжними партнерами: Вроцлавським економічним університетом (Республіка Польща); Лодзьким університетом (Республіка Польща); Познанським економічним університетом (Республіка Польща); Університетом Миколаса Рамеріса (Республіка Литва); Університетом прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди); Університетом «ARTIFEX» м. Бухарест (Румунія), Університетом Національного й світового господарства, м. Софія, (Болгарія); Університетом Nord, м. Бодьо, (Норвегія) з метою реалізації програми «Public sector economy» у межах програми Erasmus+. В інституті для студентів створені сприятливі умови для вивчення іноземних мов.

Контакти: Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ

м. Вінниця, вул. Гонти, 37

Телефони:

063-297-81-98

096-162-51-64

0432-55-49-55

0432-55-49-59

Режим роботи: 9:00-17:00, обідня перерва 13:00-14:00

Facebook: VNNIETNEU

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>