Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

24 травня 2024 року відбулася зустріч викладачів та студентів Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ з стейкхолдерами, у особі працівників компанії "СОЛДІ І КО" зокрема торговою маркою METALVIS.

Ця торгова марка об'єднує найширший в Україні спектр кріпильних виробів. Серед постачальників є понад 50 підприємств-виробників з 10-ти країн Європи та Азії, такі як ММА s.r.l. (Італія), Wolters Gmbh (Німеччина), SRC (Тайвань), VIPA s.p.a. (Італія), Schafer + Peters Gmbh (Німеччина), Dresselhaus (Німеччина), Peiner Umformtechnik Gmbh (Німеччина), Lederer Gmbh (Німеччина), Elematic (Італія), Shanghai Fasteners (Китай) та ін.

У рамках проведеної зустрічі було обговорено партнерство між METALVIS та Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ для розвитку навчальних програм, визначення ключових компетенцій, які необхідно включити до навчальних програм для підготовки фахівців, узгодження формату стажувань та практик для студентів.

Відділ продажів акцентував особливу увагу на поєднанні теоретичного вивчення матеріалу, поданого студентам на лекціях, в підручниках та його практичного застосування.

Крім цього, на базі офісу, магазину та складів METALVIS було проведено екскурсію для студентів, де вони мали можливість побувати у справжньому виробничому оточенні. 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>