Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Під час екскурсії студенти дізналися більше про те, як BeeStar-Technology виготовляє, розробляє та реалізує інноваційне обладнання для харчової промисловості та сільського господарства, зокрема в галузі бджільництва.

Мета компанії - створювати продукцію, що відповідає найвищим міжнародним стандартам якості та повністю задовольняє потреби клієнтів.

Місія BeeStar-Technology полягає в підвищенні рівня механізації, зменшенні ручної праці та створенні обладнання, яке максимально спрощує та підвищує ефективність процесу виробництва готової продукції.

Чіткість, якість та порядність у всіх аспектах роботи компанії, яка проводиться з використанням системи менеджменту, відповідної до міжнародного стандарту ISO 9001-25, підтверджено сертифікатом відповідності системи менеджменту.

Дякуємо BeeStar-Technology, все для бджільництва за гостинний прийом, за секрети підприємницької діяльності та за те, що маєте бажання ділитися своїм досвідом з нашим студентським активом!

Маємо надію, що наша співпраця триватиме, так як сьогоднішня зустріч є заходом, який надихає студентів прагнути професійного розвитку!


 
Участь у навчально-практичному заході

Здобувачі спеціальності

Детальніше >>
 
ДіДух – символ роду, традицій, заступництва пращурів і вдячності!

ДіДух – символ роду, традицій, заступництва пращурів і вдячності.

Детальніше >>
 
Гостьова лекція у ВННІЕ ЗУНУ: «Аудит з використанням програми “Аксіома-аудит”: практичні аспекти застосування і навчання»

24 жовтня 2025 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ЗУНУ,

Детальніше >>
 
Гостьова лекція професора Бухарестського університету для студентів ВННІЕ ЗУНУ

23 жовтня 2025 року на базі Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ відбулася гостьова лекція,

Детальніше >>
 
Участь у міжнародній науково-практичній конференції

16–17 жовтня 2025 року викладачі Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ взяли участь

Детальніше >>
 
Командотворення, комунікація, медіація!

Сьогодні для студентів ВННІЕ ЗУНУ першого курсу усіх спеціальностей за підтримки кафедри правознавства та гуманітарних дисциплін і

Детальніше >>