Вікенд у Карпатах |
Наприкінці вересня студенти групи ЕПП-31 відвідали мальовничі місця. Прикарпаття – Яремче та Буковель. Яремчанський вольєр у горах, де благородні та величні місцеві дикі тварини відпочивали на галявині, сподобався всім. Ніхто не залишився байдужим до захоплюючого краєвиду, що відкривається з найвищої точки скелі Довбуша. Крім того, подорож вдало доповнювали цікаві розповіді екскурсовода про Олексу Довбуша, славнозвісного карпатського опришка Прут, граційно тече по красивому масивному камінні. Буковель також вразив мальовничими краєвидами. Найцікавішою була поїздка на підйомнику. А найвища точка Карпат, гора Говерла, загадково височилася в тумані.
|
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |