Благодійна акція у дитячому будинку «Родинний дім» |
У листопаді студенти ВІЕ ТНЕУ разом із кураторами груп відвідали дитячий будинок «Родинний дім», що знаходиться у смт. Вороновиця. Вже доброю традицією для нашого вузу стали благочинні візити до віддалених дитячих будинків Вінницької області. Цікаві та корисні подарунки, гарний настрій та безліч посмішок подарували наші студенти 25-тьом вихованцям дитячого будинку. Разом із вихованцями від 3 до 17 років студенти грали в веселі ігри, обмінювались гарними емоціями. Під кінець зустрічі для всіх було влаштовано перегляд мультфільмів. Незважаючи на таку нетривалу за часом зустріч, студенти чітко усвідомили, що вони змогли подарувати, ще один щасливий день для великої сім`ї «Родинного дому».
|
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |