Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Святкування дня бухгалтера та 10-річчя кафедри ОА

Традиційно навесні кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту ВІЕ ТНЕУ проводиться ряд заходів присвячених дням бухгалтера. Цього року це особлива подія, оскільки у 2011 році кафедрі виповнюється 10 років.

21 березня відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми обліку і контролю в сучасній економіці України» за участю провідних фахівців у сфері бухгалтерського обліку і аудиту (фото №1). Обговорювалися проблеми теорії та практики обліку у світлі останніх змін податкового законодавства. Шеф-редактором газети «Все про бухгалтерський облік» Степовим Олександром Георгійовичем піднімались питання особливостей та специфіки бухгалтерської професії, а також перспектив працевлаштування майбутніх фахівців з обліку (фото №2).

З головним бухгалтером ТОВ «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2» Вишневським Ігорем Миколайовичем студенти обговорювали особливості ведення обліку на промислових підприємствах Вінничини. Питання: «Хто ж сьогодні бухгалтер: звичайний обліковець чи фінансовий менеджер?» стало лейтмотивом даної дискусії (фото №3).

22 березня студенти вітали кафедру з ювілеєм та дарували свої таланти, в цей день панували гумор, пісня, танець та акторське мистецтво. Розпочали з конкурсу стінних газет на тему: «10 років кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту». Далі групи презентували власне бачення символіки : «Бухгалтерія майбутнього». Завершенням концерту став творчий конкурс під гаслом: «Я обліковець: мій перший день на роботі», у якому варто відмітити відмінний виступ групи ОП-41 (фото №4). Завершували піснею: студентка магістратури Петрунько Олена виконала композицію «Віват мій інститут».

Журі та присутні відмітили найкращих серед груп та окремих студентів, а всі присутні на заході отримали величезне задоволення від дійства, яке підтвердило, що «студенти-обліковці» вміють не лише навчатись, а й весело і цікаво проводити свій вільний час.

По імені: Розмір Дата публікації  
1.jpg 341 KB 29-03-2011 13:28   
2.jpg 443 KB 29-03-2011 13:29   
3.jpg 240 KB 29-03-2011 13:30   
4.jpg 466 KB 29-03-2011 13:30   
 

 
З Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги та студенти!

Прийміть сердечні вітання з Новим

Детальніше >>
 
Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження шановного ректора

Детальніше >>
 
КОНКУРС «ПРОФЕСІЯ АУДИТОР: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОЧИМА МОЛОДІ»

18 грудня у Вінниці відбувся фінал конкурсу «Професія аудитор:

Детальніше >>
 
Фестиваль української пісні

4 грудня відбувся довгоочікуваний

Детальніше >>
 
Інтернет – вікно у світ інформації

Інтернет став найпоширенішим

Детальніше >>
 
Турніри з боулінгу та комп’ютерних ігор

Відділ у справах молоді та туризму міської ради

Детальніше >>