Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Святкування дня бухгалтера та 10-річчя кафедри ОА

Традиційно навесні кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту ВІЕ ТНЕУ проводиться ряд заходів присвячених дням бухгалтера. Цього року це особлива подія, оскільки у 2011 році кафедрі виповнюється 10 років.

21 березня відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми обліку і контролю в сучасній економіці України» за участю провідних фахівців у сфері бухгалтерського обліку і аудиту (фото №1). Обговорювалися проблеми теорії та практики обліку у світлі останніх змін податкового законодавства. Шеф-редактором газети «Все про бухгалтерський облік» Степовим Олександром Георгійовичем піднімались питання особливостей та специфіки бухгалтерської професії, а також перспектив працевлаштування майбутніх фахівців з обліку (фото №2).

З головним бухгалтером ТОВ «Вінницький комбінат хлібопродуктів №2» Вишневським Ігорем Миколайовичем студенти обговорювали особливості ведення обліку на промислових підприємствах Вінничини. Питання: «Хто ж сьогодні бухгалтер: звичайний обліковець чи фінансовий менеджер?» стало лейтмотивом даної дискусії (фото №3).

22 березня студенти вітали кафедру з ювілеєм та дарували свої таланти, в цей день панували гумор, пісня, танець та акторське мистецтво. Розпочали з конкурсу стінних газет на тему: «10 років кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту». Далі групи презентували власне бачення символіки : «Бухгалтерія майбутнього». Завершенням концерту став творчий конкурс під гаслом: «Я обліковець: мій перший день на роботі», у якому варто відмітити відмінний виступ групи ОП-41 (фото №4). Завершували піснею: студентка магістратури Петрунько Олена виконала композицію «Віват мій інститут».

Журі та присутні відмітили найкращих серед груп та окремих студентів, а всі присутні на заході отримали величезне задоволення від дійства, яке підтвердило, що «студенти-обліковці» вміють не лише навчатись, а й весело і цікаво проводити свій вільний час.

По імені: Розмір Дата публікації  
1.jpg 341 KB 29-03-2011 13:28   
2.jpg 443 KB 29-03-2011 13:29   
3.jpg 240 KB 29-03-2011 13:30   
4.jpg 466 KB 29-03-2011 13:30   
 

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>