Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Грант на реалізацію конкурсного проєкту!

Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету отримав Грант на реалізацію конкурсного проєкту! 5 жовтня у Вінницькій обласній Раді відзначили переможців конкурсу грантів закладам вищої освіти, фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч. закладів міської та сільської місцевості). У 2023 році участь у конкурсі взяли 76 закладів освіти. Як зазначив голова Експертної ради з питань відбору проєктів на присудження грантів, заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, ці гранти були засновані у 2006 році, і такої великої кількості учасників не було ніколи за час існування цього конкурсу – цьогоріч була найбільша кількість учасників.

З гордістю відмічаємо, що 1 місце серед закладів вищої освіти, здобув Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету з проєктом «Розробка технології підготовки викладачів з професійної освіти в сфері ІТ для роботи в інклюзивному середовищі» розроблений к.е.н., доцентом ВННІЕ ЗУНУ Віталіною Пугач та виграв Грант Програми розвитку місцевого самоврядування Вінницької обласної Ради «Успішні Сильні Громади» на суму 50000 гривень. Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк вручили сертифікат на отримання Гранту директору Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету професору Борису Погріщуку.

Дякуємо авторам проєкту та Вінницькій обласній Раді за можливість участі у конкурсі грантів, щиро зичимо нових наукових звершень академічній спільноті Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету!

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>