Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Демоверсії НМТ вже у доступі:

Демоверсії НМТ вже у доступі: перевір набуті знання!

Ти випускник? Готуєшся до написання НМТ з історії України, математики та української мови? Тоді не гай часу, адже український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційні варіанти завдань національного мультипредметного тесту.

У вас є можливість ознайомитися з форматом тестування заздалегідь, перевірити набуті знання та бути впевненими у своїх силах.

Тести розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демоваріант аналогічний до вступного тесту.

Як під час проходження демонстраційного НМТ, так і на реальному екзамені ви зможете вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого питання, змінювати варіант відповіді. Після завершення роботи ви отримаєте результат тестування з обраного предмета. Якщо ж у вас наразі повільний інтернет або немає змоги працювати упродовж 60 хвилин за комп’ютером, планшетом чи телефоном, тоді завантажте файл на свій пристрій, виконайте завдання і звірте свої відповіді із правильними.

Демоверсія НМТ з історії України: https://lv.testportal.gov.ua/test.hist/

Математика: https://lv.testportal.gov.ua/demotest.math/

Українська мова: https://lv.testportal.gov.ua/demotest.ukrainian/

 
Громадська організація «Центурія» завітала до Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ та ВСП «Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва» ЗУНУ для проведення вишколу з тактичної медицини.

Детальніше >>
 
Випуск магістрів 2024

Випуск магістрів 2024

Детальніше >>
 
Навчальний візит здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ЗУНУ

Навчальний візит здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри фінансів, банківської справи та страхування

06 лютого 2024 року здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами

22 грудня 2023 року відбулася зустріч викладачів та студентів Кафедра економіки,

Детальніше >>
 
Перемога в турнірі з Кібер спорту !

Перемога в турнірі

Детальніше >>