Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Старт проєкту «Студії публічної дипломатії 5.0» ННІМВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Щодня перед Україною постають нові виклики, які потребують амбітних, впевнених і відповідальних лідерів!

Вас цікавить як працює європейська дипломатія і ухвалюються зовнішньополітичні рішення в ЄС? Як ЄС співпрацює з НАТО та Радою Європи? Яка роль України у творенні європейської безпеки? Які виклики і особливості секторальної інтеграції України до європейських ринків? І коли Україна стане повноправним членом ЄС?

Якщо ви хочете зазирнути за лаштунки європейської зовнішньополітичної арени, розібратися у тонкощах інституційного устрою та права ЄС, європейської економіки і дипломатичної «кухні», тоді маємо для вас чудову новину!

Відкрито набір на проєкт «Студії публічної дипломатії 5.0» за сертифікатною програмою «Європейські студії: дипломатія, політика, право, економіка, комунікації». Програма орієнтована на студентів різних спеціальностей та освітніх програм, молодих і амбітних політичних й громадських лідерів, державних службовців і представників неурядових організацій, які прагнуть стати справжніми «агентами змін» в Україні та світі.

«Європейські студії: дипломатія, політика, право, економіка, комунікації» – це своєрідний форум для дискусії й обміну досвідом, інтелектуальний майданчик для обговорення викликів і євроінтеграційних перспектив України, експертне середовище для розширення знань щодо ЄС та регіону.

Разом ми дізнаємося про євроінтеграцію України у час повномасштабної війни, потенціал стійкості українського суспільства і державних інституцій до нових викликів, які чекають українців у найближчому майбутньому в контексті європейської та євроатлантичної інтеграції, переосмислимо цінності та вектори для конструктивної міжнародної співпраці після перемоги.

Наша мета – створити мережу керманичів нового покоління в Україні, що розділяють цінності ЄС, знаються на європейській інтеграції, питаннях європейської дипломатії і безпеки, політики й економіки, інституційного устрою та права ЄС, його ролі в Європі та в світі.

Упродовж двох місяців професійного нетворкінгу ви матимете змогу:

- відвідати 6 тематичних модулів, які є навігатором з ключових питань європейських цінностей і дипломатичної практики, права та інституцій ЄС, європейської політики й економіки;

- стати активним учасником вебінарів під керівництвом експертів, серед яких відомі європейські й українські політики та парламентарі, дипломати і фахівці з міжнародного та європейського права, економісти і журналісти;

- взяти участь у практико-орієнтованому навчанні, базованому на унікальних кейсах з євроінтеграції;

- доступно і цікаво навчатися у зручному онлайн-форматі, дискутувати і розвивати навички проактивного лідерства;

- налагодити стійкий діалог і професійний нетворкінг з експертним середовищем і топ-спеціалістами з унікальних сфер євроінтеграційної політики у закритій групі в Telegram;

- отримати сертифікат, який підтверджуватиме вашу участь у європейському проєкті.

Проєкт ініційований центром дипломатії, безпеки та демократії ЗУНУ. Реалізується на базі навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина у співпраці з GDIP Media Center, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу та інформаційним центром ЄС ЗУНУ.

Керівник проєкту - Ірина Іващук, директорка ННІМВ ім. Б.Д.Гаврилишина ЗУНУ.

Координатори:

Наталія Кравчук, докторка економічних наук, директорка центру дипломатії, безпеки та демократії ЗУНУ;

Оксана Стемковська, кандидатка політичних наук, експертка центру дипломатії, безпеки та демократії ЗУНУ.

Якщо ви відчуваєте лідерство у собі, тоді цей проєкт саме для вас!

Стежте за анонсами та приєднуйтеся!

Буде змістовно, цікаво і корисно!

Реєстрація на проєкт за посиланням:

ttps://forms.gle/ScrWmdDPPd7zjHwu5

 
ВННІЕ ЗУНУ НА СТОРІНКАХ ПРОФЕСІЙНИХ ВИДАНЬ

ВННІЕ ЗУНУ НА СТОРІНКАХ ПРОФЕСІЙНИХ

Детальніше >>
 
Громадська організація «Центурія» завітала до Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ та ВСП «Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва» ЗУНУ для проведення вишколу з тактичної медицини.

Детальніше >>
 
Випуск магістрів 2024

Випуск магістрів 2024

Детальніше >>
 
Навчальний візит здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ЗУНУ

Навчальний візит здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри фінансів, банківської справи та страхування

06 лютого 2024 року здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами

22 грудня 2023 року відбулася зустріч викладачів та студентів Кафедра економіки,

Детальніше >>