Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

День здоров’я

У ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ є гарна традиція на початку осені організовувати «День здоров’я». Так і цього року 17 вересня студенти разом із кураторами та методистами вирушили до Сабарівських схилів!

Організаторами спортивного свята були представники груп: інститут та коледж – 1- 3 курси. Різноманітні ігри, спортивні забави конкурси, навики готування на вогнищі згуртували майбутніх митників, економістів, бухгалтерів ,фінансистів та правовиків, виявили не тільки рівень фізичної підготовки, а й уміння і характери студентів, оскільки потребували використання, творчого підходу до запропонованих конкурсів. У проведених естафетах відчувалося бажання молоді перемогти і справити гарне враження на свою групу. Особливо за хорошу думку в очах ще малознайомих людей боролися «першачки». Саме такий масовий захід сприяв входженню їх до нашої університетської родини, а також вияву лідерських задатків. Загалом на «Дні здоров’я» було дуже весело. Ніхто не міг залишитися байдужим.

Загалом свято вдалося. Студенти за кілька веселих годин у дружному колі відкрили один одному багато нового, пізнавального, побачили наставників поза навчальним закладом, порадували один одного позитивним настроєм, віднайшли радість людської простоти і щирості в розмові.


 
Запрошуємо на безкоштовні підготовчі курси
Детальніше >>
 
Запрошуємо на День відкритих дверей
Детальніше >>
 
Нобелевські лауреати
Бібліотека запрошує до перегляду.
Детальніше >>
 
Впровадження елементів дуального навчання

Поєднання теоретичних знань та набуття практичних навичок у ході здобуття

Детальніше >>
 
Тиждень кафедри "Фінанси, банківська справа та страхування"

В період з 11.11. по 14.11.2019 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки

Детальніше >>
 
Міжнародний день студента

Бібліотека вітає з Міжнародним днем студента.

Детальніше >>