Турніри з боулінгу та комп’ютерних ігор |
Відділ у справах молоді та туризму міської ради спільно з Вінницькою Молодіжною Радою організували та провели декілька турнірів в яких Вінницький навчально – науковий інститут економіки та Вінницький коледж економіки та підприємництва Тернопільського національного економічного університету із задоволенням прийняли участь. Першим був турнір з боулінгу, який відбувався в розважальному комплексі «Люди fusion place». Участь брали понад 20 команд серед яких ВННІЕ ТНЕУ здобув почесне ІІ місце. Наступним став турнір з комп’ютерних ігор, який проходив в Інтернет клубі sky net cyber zone. У цьому змаганні ми стали бронзовими призерами – зайняли ІІІ місце серед Вищих навчальних закладів. Переможці отримала кубки, медалі та солодкі подарунки від організаторів. Команди ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ нагородили почесними грамотами. Щиро вітаємо переможців! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |