Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

VІ Кубок ТНЕУ «Спорт об’єднує нас»

3 – 4листопада 2018 року, відбувся VІ Кубок Тернопільського національного економічного університету «Спорт об’єднує нас» серед збірних команд віддалених підрозділів, під патронатом ректора А. І. Крисоватого.

Проводились змагання серед таких видів спорту: мінні футбол, у якому команди ВННІЕ та ВКЕП зайняли почесне І місце, настільний теніс – зайняли теж І місце, баскетбол 3*3 (серед дівчат) – зайняли ІІ місце, баскетбол 3*3(серед юнаків) – зайняли ІІІ місце та завершаючим етапом став турнір з шахів на якому наші команди зайняли ІІІ місце.

За підсумками усіх видів спорту команда Вінницького навчально – наукового інституту економіки та Вінницького коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ отримала почесне ІІ місце в VІ Кубку ТНЕУ. Адміністрація закладів щиро вітає наших спортсменів, бажаємо їм наснаги та нових вершин.