Україна моя вишивана |
За допомогою голки та нитки, хрестик за хрестиком, об’єднуються серця українців. Мапа розміром 3*1,5 метри мандрує країною, місцеві волонтери координують із громадами та організовують акцію у своєму населеному пункті. Акція, що стартувала 22 червня на Тернопільщині, вже відбулася у Львівській, Волинській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській , Рівненській та Житомирській областях. До Вінниці карта потрапила із Житомира. 9 листопада 2017 року студенти ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ продовжили мандрівку містами і селами області символічної карти України, об’єднуючи різні спільноти України для духовного процвітання Батьківщини. Далі вона буде подорожувати по всій Україні та символізувати єдність всього українського народу. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |