Вітаємо з днем народження! |
Вітаємо з днем народження директора ВКЕП ТНЕУ – Добіжу Наталію Володимирівну! Щиро вітаємо Вас з днем народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, сил, натхнення, благополуччя. Нехай притаманні Вам інтелігентність, порядність та професіоналізм, невичерпна життєва енергія приносять успіхи у педагогічній справі, якій Ви сповна віддаєте свої знання, сили, досвід, талант. Нехай вдячність Ваших студентів серце зігріває за все добро, що Ви зробили за свої літа. З повагою колектив ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ! ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |