Створюємо власний бізнес: корисні поради! |
1 беезня 2016 року кафедрою „Бухгалтерського обліку і аудиту” Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного унівеситету було організовано бесіду-лекцію на тему: „Створюємо власний бізнес: корисні поради”.Лекцію проводив – шеф-редактор газети „Все про бухгалтерський облік” – Степовий Олександр Георгійович. Ми дякуємо всім викладачам, студентам, гостям, які прийняли участь в даному заході та сподіваємось, що всі присутні засвоїли гарний урок, як правильно створити та організувати свій бізнес. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |