Тиждень студентства! |
Студенти – найвеселіший народ , а студентство – сама весела пора в житті кожної людини! Пора надії, кохання, радості та вічної молодості. З 9 по 13 листопада у м. Вінниця під патронатом в.о. міського голови Сергія Моргунова та Вінницької Молодіжної Ради відбувся „Student's Week”. Протягом тижня студенти вищих навчальних закладів приймали участь у культурно-масових та спортивних змаганнях. Студенти ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ також долучилися до проведення заходів! 9 листопада – обирали „Золотий голос студента”, на якому представляла – Перевознюк Антоніна |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |