Студентська ЛІГА 2015! |
З 16 березня по 11 червня ВННІЕ та ВКЕП ТНЕУ брали участь у загальноміському конкурсі «Студентська ЛІГА 2015». Протягом цього періоду наші команди змагалися у дебатному турнірі, у спортивних заходах, конкурсі відео робіт та ін. Ми раді повідомити, що наш навчальний заклад зайняв гідне місце у турнірній таблиці і ввійшов у п’ятірку кращих вузів м. Вінниця. Від імені адміністрації інституту та коледжу висловлюємо подяку усім студентам за гарний результат та гідне представлення нашого навчального закладу, бажаємо наснаги та нових перемог! Також від Вінницької міської ради, Вінницької Молодіжної Ради висловлюється подяка директору ВННІЕ ТНЕУ, професору Погріщуку Борису Васильовичу та директору ВКЕП ТНЕУ, доценту Добіжі Наталії Володимирівні за плідну співпрацю у проекті «Студентська ЛІГА 2015» |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |