Чемпіонат міста з віджимання 2015! |
Близько сотні тренованих та мужніх хлопців змагалися за звання "найсильнішого" чоловіка у м. Вінниця! Саме так 28 травня проходив Третій Чемпіонат міста з віджимання серед чоловіків. Студенти ВКЕП та ВННІЕ ТНЕУ також з радістю прийняли участь у даному заході. Учасники змагань, мужньо змагаючись, показали досить високі результати. Усіх учасників змагання запрошено на безкоштовний тренінг "Безпечний водій". Дякуємо організатору - Вінницькій Молодіжній Раді за гарно проведений захід. Вітаємо учасників з новими спортивними досягненнями і бажаємо не зупинятися на досягнутому! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |