Вітаємо шановного директора з Днем народження! |
Педагогічний колектив, співробітники і студенти Вінницького навчально-наукового інституту економіки ТНЕУ вітають свого керівника, доктора економічних наук, професора Погріщука Бориса Васильовича з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та миру! Пишаємося тим, що працюємо і здобуваємо освіту в очолюваному Вами навчальному закладі. Ваш коллектив!!! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |