День донора у ВННІЕ ТНЕУ |
Четвер 17 квітня у ВННІЕ ТНЕУ пройшов, як День донора. Близько 70- ти студентів інституту зголосились поділитися своєю кров’ю з хворими дітками Вінницької області, яким вона є життєво необхідна. Причиною такої активізації волонтерських настроїв стало те, що Обласна станція переливання крові практично залишилася без донорів. На станції переливання крові скаржаться, за останній час донорів - добровольців меншає і запаси крові можуть закінчитись. За словами лікарів, ситуація із заготівлею запасів крові наразі плачевна, в порівнянні з тим, що було 20 років тому кількість донорів скоротилась втричі! Адміністрація інституту та Обласної станції переливання крові висловлює подяку всім студентам, які активно прийняли участь у цій благодійній акції, та бажає Вам міцного здоров’я! ![]() ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |