Дебатний турнір! |
9 квітня центр підліткових клубів «Гараж 77» перетворився на поле битви. Але не зброєю, а аргументами. Саме там відбувся відбірковий етап загальноміського дебатного турніру між вищими навчальними закладами Вінниці. Результатом запеклих дискусій, що тривали протягом місяця у кожному навчальному закладі стали 12 команд, які боролися за місце у півфіналі. Молодь сперечалась на різні «колючі» теми: «Легалізація проституції», «Заборона паління у громадських місцях». «Відновлення смертної кари», «Незаконність референдуму у Криму», «Цензура в Інтернеті» та «Заборона на аборти». ВННІЕ ТНЕУ на даному заході представила команда у складі 3-ох студентів: Заводяк Аліси, Давиченського Владислава та Сотник Оксани, які на передодні отримали перемогу у відбірковому турнірі. ![]() ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |