Поповнюємо наші духовні криниці! |
17 грудня в актовій залі Вінницького інституту економіки ТНЕУ відбулася зустріч студентів та викладачів з представниками духовенства на тему «Добро починається з тебе». Зустріч відбулася якраз перед днем Св. Миколая та Різдвом Христовим, тому була особливо актуальною для сучасної молоді. Година спілкування пролетіла майже непомітно, студенти уважно сприймали мудрі настанови. Представники Української православної церкви (КП) виразили свою вдячність за сприяння у проведенні подібних годин спілкування з молоддю. Адміністрація інституту, в свою чергу, дякує за щиру та відверту розмову і сподівається, що отримані студентами знання допоможуть їм у сьогоднішньому важкому світі. ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |