У міській раді привітали молодь із Днем студента |
У залі засідань міської ради з Днем студентів привітали молодих людей, які навчаються у вінницьких вишах. Це свято відзначають 17 листопада. Вінницьких студентів привітав зі святом міський голова Володимир Гройсман. Кращим студентам, активістам загальноміських молодіжних заходів, вручили подяки, грошові премії та ювілейні монети, виготовлені з нагоди 650-річчя міста Вінниці. Серед числа активістів відзначили студента IV курсу Вінницького інституту економіки ТНЕУ Чоповенка Вадима. Вітаємо Вадима з нагородою та бажаємо нових звершень! ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |