Чемпіонат з боулінгу серед навчальних закладів |
22 жовтня 2013 року. Для багатьох цей день залишиться у пам’яті непримітним і сірим – вівторок, розпал робочого тижня. Та вінницькі студенти з нетерпінням чекали цього дня. Адже саме 22 жовтня в торгово-розважальному центрі «Анастасія» було проведено чемпіонат з боулінгу серед навчальних закладів міста Вінниці. Найактивніших студентів було запрошено на цей турнір, щоб поринути в справжню атмосферу гри у боулінг, де панує командний дух, гарний настрій та прагнення перемогти. Ціллю організаторів було залучити молодь до здорового способу життя та допомогти налагодити власне дозвілля. Перемогу у третьому етапі здобула команда Вінницького інституту економіки ТНЕУ. Молодці хлопці! Так тримати! ![]() ![]() ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |