Вітаємо з новим навчальним роком! |
Адміністрація ВІЕ ТНЕУ та весь педагогічний колектив вітає з "Днем знань" та початком нового навчального року студентів інституту та коледжу економіки та підприємництва, а особливо - першокурсників! Бажаємо всім нам міцного здоров'я, творчих та наукових злетів, наснаги та всіляких гараздів. ![]() |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |