Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Економіст – це не лише професія, а й – покликання!

Традиційно щороку кафедра економіки підприємств і корпорацій ВІЕ ТНЕУ проводить ряд заходів, присвячених святкуванню тижня економіста.

Фотоконкурс «Жіноче обличчя економіки» проводиться з метою висвітлення біографічних даних, основних моментів професійної діяльності та правил життя видатних жінок-економістів, що залишили вагомий внесок у розвиток економіки, господарства, держави, світу.

Здобув популярності круглий стіл на тему: ”Проблеми та перспективи розвитку підприємництва у Вінницькій області” за участю Гижко Наталії Валентинівни, начальника відділу з питань «Єдиного вікна» та реалізації проектів Вінницького регіонального центру з інвестицій та розвитку, Захарчука Юрія Вікторовича, голови територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України», Павлюк Лариси Олександрівни, заступника начальника відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю Державної податкової служби України у Вінницькій області, Никитюк Ірини Михайлівни, головного державного податкового інспектора Державної податкової служби України у Вінницькій області, Твердохліб Лариси Володимирівни, головного технолога Вінницького заводу фруктових концентратів і вин (ТМ «СОЛОДКА МРІЯ»), Довбеус Олени Станіславівни, головного PR-менеджера Вінницького заводу фруктових концентратів і вин (ТМ «СОЛОДКА МРІЯ») та студентів І-V курсів.

Надзвичайно яскраво цього року пройшов гала концерт, на якому студенти продемонстрували свої творчі здібності, акторську діяльність та мистецькі таланти. За результатами проведених заходів було обрано таких переможців:

І місце – ЕППвн-31;

ІІ місце – ЕППвнс-51;

ІІІ місце – ЕППвн-21.

Щиро вітаємо переможців та учасників свята і бажаємо нових творчих успіхів та досягнень!

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>