Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

До уваги науковців!

Майже 5 мільярдів євро в межах Erasmus+ на підтримку навчання за кордоном і співпраці в освіті, навчанні, молоді та спорті у 2025 році.

У 2025 році програма ЄС Erasmus+ підтримає навчальні обміни за кордоном і партнерство у сфері освіти, навчання, молоді та спорту, виділивши близько 5 мільярдів євро.

Представляючи збільшення фінансування на 6,5% порівняно з минулим роком, Комісія опублікувала сьогодні конкурс пропозицій Erasmus+ 2025.

З моменту запуску в 1987 році Erasmus+ налічує понад 16 мільйонів учасників. Попит на Erasmus+ продовжує зростати. Він також продовжує розширюватися з точки зору доступу та залучення для осіб з меншими можливостями. Ця спрямованість узгоджується з нещодавно ухваленою рекомендацією Ради «Європа в русі», яка встановлює амбітні цілі щодо підвищення мобільності та участі, особливо для недостатньо представлених груп.

Крім того, Erasmus+ продовжує підтримувати різноманітні моделі співпраці. Erasmus+ також продовжуватиме відігравати ключову роль у просуванні плану європейського ступеня, підтримці автоматичного визнання освітніх кваліфікацій через кордони та зміцненні співпраці між закладами вищої освіти. Завдяки підтримці обміну знаннями та співпраці Erasmus+ прокладає шлях до більш інтегрованої європейської системи освіти.

Програма Erasmus+ і надалі буде спрямована на підтримку системи освіти України, а також учнів і викладачів в Україні або тих, хто втік до ЄС. У 2023 році Erasmus+ також профінансував друк і доставку 500 тис. україномовних підручників. Цього року школи в Україні отримали ще 1 мільйон підручників з мистецтва та інформатики. Третя партія запланована на 2025-2026 навчальний рік.

Відповідно до пріоритетних сфер, визначених у програмі Erasmus+ на 2021-2027 роки, конкурс продовжуватиме підтримувати широкий спектр проектів, спрямованих на сприяння соціальному залученню, зеленому та цифровому переходу та участі молоді в демократичному житті.



 
Workshop від центру психологічної підтримки ВННІЕ ЗУНУ

Центр психологічної підтримки ВННІЕ ЗУНУ провів workshop з розвитку soft skills для студентів.

Детальніше >>
 
Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс спільних українсько-литовських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2026-2027 роках.

Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти, науки та спорту Литовської Республіки і Науково-дослідна рада Литви оголошують конкурс

Детальніше >>
 
Публічне обговорення освітніх програм у ВННІЕ ЗУНУ

Шановні студенти, викладачі, випускники та роботодавці

Детальніше >>
 
Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету та підприємство торгово-промислового холдингу «UBC Group» – Завод «ГРІН КУЛ» (Вінницький кластер холодильного обладнання) підписали меморандум про співпрацю.

Сьогодні у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету відбулося підписання меморандуму про співпрацю з

Детальніше >>
 
Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Підприємництво та торгівля»

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки

Детальніше >>
 
Корисні поради від Центру психологічної підтримки ВННІЕ

Маніпуляція:

Детальніше >>