Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Всеукраїнська науково-практична конференція-2024

Вінницьким навчально-науковим інститутом економіки Західноукраїнського національного університету та ВСП «Вінницький коледж економіки та підприємництва ЗУНУ» 11-12 квітня 2024 року було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему: «Сучасні пріоритети розвитку науки та суспільства».

До учасників конференції з вітальним словом звернувся директор Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ, доктор економічних наук, професор Погріщук Борис Васильович, зазначивши, що конференція сприятиме обміну знаннями, досвідом, виявленню потенційних напрямів співпраці та висловив сподівання, що в процесі обговорення та дискусій буде запропоновано нові підходи, ідеї та отримано рішення для подальшого розвитку як науки, так і суспільства.

В роботі конференції взяли участь провідні науковці та практичні діячі. На пленарному засіданні з доповідями виступили: Квят Віктор Анатолійович − начальник управління фінансів соціально-культурної сфери Департаменту фінансів Вінницької обласної військової адміністрації; Ткачук Сергій Іванович − заступник начальника управління обслуговування громадян − начальник Відділу методології та організації роботи з обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області; Польова Олена Леонідівна − д.е.н., професор, професор кафедри бізнесу та сфери обслуговування Вінницького національного аграрного університету; Андрущенко Артур Олегович − заступник начальника відділу паркування Департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради; Сисоєва Інна Миколаївна − д.е.н., професор, професор кафедри економіки, обліку та оподаткування Вінницького навчально-наукового інституту ЗУНУ; Лящ Оксана Павлівна − д.псих.н., професор кафедри психології та соціальної роботи Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського; Добіжа Василь Валерійович − к.політ.н., доцент кафедри правознавства та гуманітарних дисциплін Вінницького навчально-наукового інституту ЗУНУ.

Основними тематичними напрямами роботи конференції стали: економічні та обліково-аналітичні аспекти суспільного розвитку; пріоритети фінансового забезпечення розвитку науки та суспільства; правові детермінанти впливу на наукову та соціально-економічну діяльність; педагогічні та психологічні методи та засоби суспільного розвитку.

У процесі обговорення учасники конференції зосередили свою увагу на питаннях виконання зведеного бюджету Вінницької області та основних показниках і пріоритетах місцевих бюджетів Вінниччини; основних напрямах діяльності Пенсійного фонду та новітніх сервісах; концептуальних положеннях Європейського зеленого курсу в аграрній сфері економіки України; використанні штучного інтелекту в умовах сталого розвитку; порушенні правил дорожнього руху в частині зупинки/стоянки транспортних засобів; психологічних ресурсах подолання стресу; обігу зброї в Україні в умовах воєнного стану та інших.

Адміністрація Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ та ВСП «Вінницький коледж економіки та підприємництва ЗУНУ висловлює подяку усім учасникам та слухачам конференції та бажає подальшого розвитку та плідної праці на благо України! 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>