Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ

Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ з відділом розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради.

3 квітня в межах заходів розвитку Вінницької міської територіальної громади, відбулася зустріч-тренінг студентів та викладачів ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ із керівником відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради Ігорем Івановим й фахівцями відділу.

Активний та пізнавальний тренінг дозволив розібратися у особливостях створення та функціонування ОСББ в межах територіальної громади, що дозволило підвищити рівень обізнаності студентів інституту та коледжу щодо реалізації державної політики впровадження та комплексного розвитку такої форми самоорганізації громадян як ОСББ.

Щиро дякуємо за актуальну та корисну інформацію. 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Екологічний день

Екологічний день.

Детальніше >>
 
Писанка і крашанка

Писанка і крашанка

Детальніше >>