Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ |
Співпраця ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ з відділом розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради. 3 квітня в межах заходів розвитку Вінницької міської територіальної громади, відбулася зустріч-тренінг студентів та викладачів ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ із керівником відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької міської ради Ігорем Івановим й фахівцями відділу. Активний та пізнавальний тренінг дозволив розібратися у особливостях створення та функціонування ОСББ в межах територіальної громади, що дозволило підвищити рівень обізнаності студентів інституту та коледжу щодо реалізації державної політики впровадження та комплексного розвитку такої форми самоорганізації громадян як ОСББ. Щиро дякуємо за актуальну та корисну інформацію. |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |