Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ продовжують примножувати лісові насадження. |
Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва ЗУНУ продовжують примножувати лісові насадження. 29 березня 2024 року викладачі Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ та Вфкеп Зуну садили ліс у с. Нижча Кропивна Райгородської територіальної громади за сприяння ДП "Немирівський райагроліс". Ліс - це свіже повітря та чисте довкілля. Завдяки лісу зберігається біорізноманіття. У рамках програми Президента “Зелена країна” за 5 років планується висадити 1 мільярд нових дерев і ми не могли оминути увагою таку ініціативу. Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ вже вдруге долучається до подібної акції. І усвідомлення того, що дерева будуть ще багато років рости і дарувати радість та користь, не може не тішити у ці буремні часи... |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |