Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

25 березня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки та Вінницькому фаховому коледжі економіки та підприємництва відбувся п'ятий день заходів, присвячених Global Money Week 2024

25 березня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки та Вінницькому фаховому коледжі економіки та підприємництва відбувся п'ятий день заходів, присвячених Global Money Week 2024 та тижню спеціальності фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку. Цей день став свідченням незвичайного поєднання навчання та змагального духу через проведення двох унікальних командних змагань: "Фінансове піксі" та "КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!", що залучили студентів 1-3 курсів.

Змагання "Фінансове піксі", адаптоване з гри "Крокодил" із спеціалізованим фокусом на фінансові теми, забезпечило платформу для студентів, аби вони могли продемонструвати свої глибокі знання та навички невербального спілкування. Воно спонукало до ефективної командної роботи та креативності у передачі складних фінансових понять без словесної взаємодії, роблячи процес навчання захопливим та веселим.

Наступне змагання, "КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!", зосередило увагу на критично важливій темі платіжної безпеки, вимагаючи від команд швидкого розуміння та застосування знань для вирішення задач. Включаючи елементи пояснення термінів, надання порад та ідентифікації шахрайських схем, це змагання сприяло розвитку аналітичних здібностей, критичного мислення та командної взаємодії серед учасників.

Також, студентська спільнота мала можливість зануритися у світ фінансових знань та культурних інсайтів через серію онлайн-вебінарів. Ці заходи ще більше розширили контекст дня, доповнивши інтерактивні змагання глибокими академічними знаннями та сучасними дослідженнями.

В ході проведення вебінару, "Алхіміки, яким вдалося, або історія українських фальшивомонетників", організованого Андрієм Бойко-Гагаріним, доктором історичних наук, старшим зберігачем фондів Музею грошей НБУ, студентам відкрито вражаючі сторінки історії українського фальшивомонетництва. Ця лекція не тільки розкрила невідомі факти про минуле, але й спонукала до роздумів про етичні аспекти грошових операцій та значення довіри у фінансовій системі.

Вебінар, "Як інформація змінює наше мислення та поведінку", представлений Оксаною Мороз, засновницею ініціативи з інфогігієни "Як не стати овочем", порушив актуальні питання інформаційної перевантаженості, критичного сприйняття інформації та її впливу на прийняття рішень у фінансовій сфері. Вебінар надав студентам інструменти для розвитку інформаційної грамотності та здатності до критичного аналізу, які є ключовими у сучасному інформаційному суспільстві.

Ці вебінари, у поєднанні з командними змаганнями, створили багатогранну програму дня, що дозволила студентам не тільки розвивати практичні навички в сфері фінансів, але й збагатити своє розуміння історичних, етичних та соціальних аспектів, пов'язаних із фінансовою галуззю. Такий підхід до навчання сприяє формуванню всебічно розвинених фахівців, готових до викликів сучасного фінансового світу.

#ГраНавчанняДобробут

#GMWUkraine2024

#ProtectYourMoney

#SecureYourFuture

#GMW2024


 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>