20 березня 2024 р. відбувся Інтелектуальний турнір «Правда чи брехня?» |
У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету та Вінницькому фаховому коледжі економіки та підприємництва 20 березня 2024 р. відбувся Інтелектуальний турнір «Правда чи брехня?», де студенти 3 курсу спеціальності фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, змагалися у знаннях та розумінні фінансових питань, випробовуючи своє аналітичне та критичне мислення. Прикладом обговорення були твердження щодо того, що великі ризики завжди приносять великий прибуток, оскільки інвестування у високоризиковані активи завжди гарантує великі винагороди; криптовалюта гарантує повну анонімність у всіх транзакціях; всі онлайн-транзакції автоматично захищені від кіберзлочинців і не потребують додаткового захисту тощо. Також, у межах проекту Global Money Week 2024 було організовано гостьову лекцію з теми «Кіберзлочини у Вінницькій області та в Україні: як не стати жертвою шахраїв», яку провела запрошена спікерка, Марина Задвернюк, інспекторка відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області. На лекції-зустрічі вона звернула увагу на той факт, що Вінницька область є третьою за показниками кіберзлочинності в Україні. Пані Задвернюк детально проаналізувала актуальні аспекти кібербезпеки, ризики кібершахрайства та ефективні методи захисту від них. Її презентація допомогла аудиторії краще зрозуміти сучасні загрози у цій сфері та прийняти необхідні заходи для забезпечення власної фінансової безпеки. #ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024 |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |