Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

20 березня 2024 р. відбувся Інтелектуальний турнір «Правда чи брехня?»

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету та Вінницькому фаховому коледжі економіки та підприємництва 20 березня 2024 р. відбувся Інтелектуальний турнір «Правда чи брехня?», де студенти 3 курсу спеціальності фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, змагалися у знаннях та розумінні фінансових питань, випробовуючи своє аналітичне та критичне мислення.

Прикладом обговорення були твердження щодо того, що великі ризики завжди приносять великий прибуток, оскільки інвестування у високоризиковані активи завжди гарантує великі винагороди; криптовалюта гарантує повну анонімність у всіх транзакціях; всі онлайн-транзакції автоматично захищені від кіберзлочинців і не потребують додаткового захисту тощо.

Також, у межах проекту Global Money Week 2024 було організовано гостьову лекцію з теми «Кіберзлочини у Вінницькій області та в Україні: як не стати жертвою шахраїв», яку провела запрошена спікерка, Марина Задвернюк, інспекторка відділу протидії кіберзлочинам у Вінницькій області. На лекції-зустрічі вона звернула увагу на той факт, що Вінницька область є третьою за показниками кіберзлочинності в Україні.

Пані Задвернюк детально проаналізувала актуальні аспекти кібербезпеки, ризики кібершахрайства та ефективні методи захисту від них. Її презентація допомогла аудиторії краще зрозуміти сучасні загрози у цій сфері та прийняти необхідні заходи для забезпечення власної фінансової безпеки.

#ГраНавчанняДобробут

#GMWUkraine2024

#ProtectYourMoney

#SecureYourFuture

#GMW2024