Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

18 березня 2024 р., в рамках проекту Global Money Week 2024

18 березня 2024 р., в рамках проекту Global Money Week 2024 та заходів, присвячених тижню спеціальності фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

У Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету та Вінницькому фаховому коледжі економіки та підприємництва відбулися три просвітницькі заходи:

Захід 1:

Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє! Під таким гаслом розпочався Global Money Week 2024 та тиждень спеціальності. Протягом усього тижня викладачі та студенти інституту та коледжу будуть переноситись у світ безпечного управління грошима та відповідального ставлення до особистих фінансів; ознайомлюватись з правилами безпечних фінансових операцій онлайн, ризиками платіжного шахрайства та способами захисту своїх персональних даних у всесвітній мережі Інтернет. Освітньо-спортивне змагання #ШахрайГудбай, у якому брали участь студенти, вкотре довело неоднозначність і складність життєвих ситуацій, які використовують аферисти для власного збагачення. Командне спортивне змагання виявило незламний дух та силу протистояння учасників забігу ризиковим ситуаціям, що пов’язані із платіжною безпекою та їх готовність до навчання. #ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024

Захід2:

18.03.2024 року об 11:00 студенти та викладачі ВННІЕ ЗУНУ приєднались до вебінару «Безпечні платежі: ключові аспекти для власників платіжних карток», який організував Національний банк України член OECD/INFE та офіційний координатор кампанії (Global Money Week) в Україні. Цікаве розкриття спікером Сергієм Глотовим (керівник управління з протидії шахрайству в платіжних і кредитних операціях Приват Банку) ТОП схем шахрайства в Україні (фішинг, телефонне шахрайство, грошова допомога, шахрайство із «заробітком», ненадання товару, оренда акаунтів) дало можливість для кожного з учасників виробити власний алгоритм уникнення ризику потрапляння «на гачок» шахрайських схем. Спікер надав вичерпну відповідь на питання Підлубного Артема та Гуцола Іллі щодо ускладнення шахрайських схем під час війни та динаміки змін показників шахрайства у банківській сфері. Не забувайте, що схема шахрайства може бути абсолютно новою або добре замаскованою. Сумніваєтесь – не робіть і завжди майте при собі корисні офіційні посилання, які дозволять розвіяти сумніви і отримати професійну консультацію! #ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024

Захід 3:

студенти ВННІЕ та ВСП ВФКЕП відвідали регіональні відділення АТ «Акцент-банк» та АТ "Райфайзен Банк". Просвітницький захід, підняв на поверхню питання щодо шахрайських дій у банківській сфері під час війни та захисту своїх коштів. Студенти отримали поради щодо безпеки проведення банківських операцій та захисту свої персональних даних від кібершахраїв. Зокрема обговорювалися такі питання: зберігайте гроші на різних картках, використовуйте різні паролі до різних акаунтів та карток, встановіть інтернет-ліміти на картці, використовуйте банківське страхування, використовуйте подвійну аутентифікацію. Для розширення своєї поінформованості щодо захисту власних даних запрошуємо усіх бажаючих приходити на заходи, що будуть відбуватись в університеті протягом тижня!

#ГраНавчанняДобробут

#GMWUkraine2024

#ProtectYourMoney

#SecureYourFuture

#GMW2024