Допомагаємо, Перемогу наближаємо ! |
Допомагаємо, Перемогу наближаємо ! Студенти, колектив, випускники та друзі ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ підтримали збір щодо придбання тепловізора та дрона для 95 дисантно-штурмової бригади ЗСУ - 13 ОДШБ. Сьогодні друга частина допомоги була передана за призначенням. Дякуємо ЗСУ ! Слава Україні ! Слава Героям ! |
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
Співпраця зі стейкхолдерами |
Детальніше >> |
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
Детальніше >> |
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості. |
У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону. |
Детальніше >> |
Детальніше >> |