Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

ВННІЕ ЗУНУ НА СТОРІНКАХ ПРОФЕСІЙНИХ ВИДАНЬ

ВННІЕ ЗУНУ НА СТОРІНКАХ ПРОФЕСІЙНИХ ВИДАНЬ

Всеукраїнська професійна газета «Все про бухгалтерський облік» завжди була надійним партнером кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ при підготовці висококваліфікованих фахівців. Адже, освіта бухгалтера має бути сучасною.

Про особливості підготовки фахівців із бухгалтерського обліку на кафедрі економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ спілкувалася головний редактору газети "Все про бухгалтерський облік" Зоя Слободянюк в інтерв’ю з директором Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету, доктором економічних наук, професором Борисом Погріщуком та завідувачем кафедри економіки, обліку та оподаткування кандидатом економічних наук, доцентом Віктором Пилявцем. 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>