Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч зі стейкхолдерами

22 грудня 2023 року відбулася зустріч викладачів та студентів Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ з стейкхолдерами, у особі директора ТОВ «Промавтоматика Вінниця» Михайла Ганчука та директора департаменту виробництва Сергія Андрощука.

Підприємство спеціалізується на розробках та виробництві електрообладнання, реалізує продукцію власного виробництва і представляє інтереси інших вітчизняних та іноземних виробників, а також професійно займається автоматизацією технологічних процесів, виконує електромонтажні роботи, будує сонячні електростанції.

Під час зустрічі було обговорено питання практичної підготовки фахівців у сфері економіки, які б відповідали сучасним вимогам. Михайло акцентував особливу увагу на поєднанні теоретичного вивчення матеріалу, поданого студентам на лекціях, в підручниках та його практичного застосування.

Крім цього, на базі ТОВ «Промавтоматика Вінниця» було проведено екскурсію для студентів, де вони мали можливість побувати у справжньому виробничому оточенні. Наприкінці зустрічі, студенти отримали маленькі презенти від адміністрації підприємства.