Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч зі стейкхолдерами

22 грудня 2023 року відбулася зустріч викладачів та студентів Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ з стейкхолдерами, у особі директора ТОВ «Промавтоматика Вінниця» Михайла Ганчука та директора департаменту виробництва Сергія Андрощука.

Підприємство спеціалізується на розробках та виробництві електрообладнання, реалізує продукцію власного виробництва і представляє інтереси інших вітчизняних та іноземних виробників, а також професійно займається автоматизацією технологічних процесів, виконує електромонтажні роботи, будує сонячні електростанції.

Під час зустрічі було обговорено питання практичної підготовки фахівців у сфері економіки, які б відповідали сучасним вимогам. Михайло акцентував особливу увагу на поєднанні теоретичного вивчення матеріалу, поданого студентам на лекціях, в підручниках та його практичного застосування.

Крім цього, на базі ТОВ «Промавтоматика Вінниця» було проведено екскурсію для студентів, де вони мали можливість побувати у справжньому виробничому оточенні. Наприкінці зустрічі, студенти отримали маленькі презенти від адміністрації підприємства. 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>