Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Кафедрою права ВННІЕ ЗУНУ було організовано та проведено захід за участю представників Вінницького міського відділу державної установи» Центр пробації»

Що Вам потрібно знати про Пробацію?

До кого застосовується пробація?

Переваги пробації, види пробації.

Сьогодні , відповіді на ці питання отримали студенти Вінницький навчально-науковий інститут економіки ЗУНУ від начальника Вінницького міського відділу державної установи «Центр пробації» Балтак Олени Володимирівни та заступника Вінницького міського відділу державної установи» Центр пробації» Мазур Альони Василівни.

Зустріч сподобалася студентам, вони активно задавали запитання, отримуючи інформативні відповіді. Ми висловлюємо вдячність за корисну зустріч та надані знання.

Фото-супровід Володимир Очеретяний.

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>