Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Майстер-клас із виготовлення солом’яних різдвяних «павучків»

Майстер-клас із виготовлення солом’яних різдвяних «павучків» у ВННІЕ та ВФКЕП ЗУНУ.

Різдвяний «павучок» - це легка ажурна конструкція з соломинок, яка підвішується на ниточці до стелі. Згідно українських народних вірувань, саме павучки допомагали Богу снувати Світ і творити благодать. Тому в народі вірять, що солом’яний павучок на стелі, який постійно крутиться під дією повітряних потоків то в один то в інший бік, снує добро і відганяє від оселі все погане. За допомогою солом’яного «павучка» можна і погадати. Для цього потрібно заплющити очі, задумати бажання і спробувати відгадати в який бік повертатиметься солом’яна конструкція в той момент, як ви розплющите очі. Якщо відгадаєте – бажання збудуться.

Майстер-клас із виготовлення павучків провели у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету. На заняття також завітали студенти Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва ЗУНУ.

Хай наші павучки снують ДОБРО, відганяють ворогів і наближають Перемогу України!

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>