Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч зі стейкхолдерами.

6 грудня 2023 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету відбулася традиційна зустріч зі стейкхолдером-компанією РемОнлайн, яка проходила у змішаному форматі, із використанням сервісу для відеоконференцій - Zoom.

У зустрічі взяли участь студенти та викладачі ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ. Чарівна спікерка - Амалія Ель Ідріссі Муафік- менторка нових співробітників компанії, поділилася інформацією про новинки-зручні програми для бізнесу, а саме: CRM, управління замовленнями, мобільні застосунки для виконавців та керівника, розумний склад, касовий облік, наочна аналітика тощо. Амалія Муафік наголосила на важливості збільшення кількості годин на дослідження інформаційних технологій саме для потреб менеджменту підприємства.

Модераторки зустрічі: професорка кафедри економіки, обліку та оподаткування Інна СИСОЄВА та доцентка кафедри економіки обліку та оподаткування Олена ЦІХАНОВСЬКА. Окрема подяка доценту Віталію МАЗУРУ за фото-супровід.

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>