Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

22 листопада 2023 року відбулася чергова робоча зустріч завідувача кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ Віктора Пилявця та доцента кафедри Лесі Дончак з стейкхолдерами, у особі начальника відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради Наталією Гнатенко, яка презентувала «Інвестиційний паспорт Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади». Документ розроблено рейтинговим агентством IBI-Rating у співпраці з відділом економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку виконкому Тульчинської міської ради .

У інвестиційному паспорті Тульчинської міської ОТГ зібрано та структуровано інформацію про конкурентні переваги громади, структуру та потенціал розвитку місцевої економіки, природно-географічні та кліматичні умови, демографію, логістику, соціальну сферу, податкове навантаження, дії влади з підтримки бізнесу, інженерно-технічну інфраструктуру тощо. Окрему увагу приділено інвестиційним пропозиціям, розробленим міською радою.

Під час зустрічі було обговорено питання підготовки фахівців у сфері економіки, які б відповідали сучасним вимогам, а також йшлося про практичну реалізацію освітніх програм кафедри. Наталія Гнатенко акцентувала особливу увагу на здобутті майбутніми фахівцями компетентностей пов’язаних із проектуванням та реалізацією інвестиційних проектів. Зустріч відбувалася в неформальній та дружній атмосфері живого спілкування та взаємного інтересу. Щиро дякуємо Наталії Гнатенко за можливість спілкування та обміну думками.

 
Громадська організація «Центурія» завітала до Вінницького навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ та ВСП «Вінницького фахового коледжу економіки та підприємництва» ЗУНУ для проведення вишколу з тактичної медицини.

Детальніше >>
 
Випуск магістрів 2024

Випуск магістрів 2024

Детальніше >>
 
Навчальний візит здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ЗУНУ

Навчальний візит здобувачів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами кафедри фінансів, банківської справи та страхування

06 лютого 2024 року здобувачі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Вінницького навчально-наукового інституту економіки

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами

22 грудня 2023 року відбулася зустріч викладачів та студентів Кафедра економіки,

Детальніше >>
 
Перемога в турнірі з Кібер спорту !

Перемога в турнірі

Детальніше >>