Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Зустріч зі стейкхолдерами кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

22 листопада 2023 року відбулася чергова робоча зустріч завідувача кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ Віктора Пилявця та доцента кафедри Лесі Дончак з стейкхолдерами, у особі начальника відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку Тульчинської міської ради Наталією Гнатенко, яка презентувала «Інвестиційний паспорт Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади». Документ розроблено рейтинговим агентством IBI-Rating у співпраці з відділом економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку виконкому Тульчинської міської ради .

У інвестиційному паспорті Тульчинської міської ОТГ зібрано та структуровано інформацію про конкурентні переваги громади, структуру та потенціал розвитку місцевої економіки, природно-географічні та кліматичні умови, демографію, логістику, соціальну сферу, податкове навантаження, дії влади з підтримки бізнесу, інженерно-технічну інфраструктуру тощо. Окрему увагу приділено інвестиційним пропозиціям, розробленим міською радою.

Під час зустрічі було обговорено питання підготовки фахівців у сфері економіки, які б відповідали сучасним вимогам, а також йшлося про практичну реалізацію освітніх програм кафедри. Наталія Гнатенко акцентувала особливу увагу на здобутті майбутніми фахівцями компетентностей пов’язаних із проектуванням та реалізацією інвестиційних проектів. Зустріч відбувалася в неформальній та дружній атмосфері живого спілкування та взаємного інтересу. Щиро дякуємо Наталії Гнатенко за можливість спілкування та обміну думками.

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>