Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Зустріч студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" зі стейкхолдерами

Зустріч студентів спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" та викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування ВННІЕ ЗУНУ зі стейкхолдерами

25 жовтня 2023 року студенти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" ВННІЕ ЗУНУ мали можливість зустрітися з представниками страхової компанії ТОВ Старлайф Вікторією Солодовник та Людмилою Осадчук, які є ключовими стейкхолдерами нашого навчального закладу. Зустріч мала на меті не лише зміцнення партнерських відносин, але й надання практичних знань та досвіду студентам.

Директор ТОВ Старлайф, Вікторія Солодовник, розповіла про діяльність своєї компанії, акцентуючи на важливість співробітництва із кафедрою фінансів, банківської справи та страхування ВННІЕ ЗУНУ.

Студентам було запропоновано декілька реальних ситуацій зі світу страхування, що дозволило глибше поринути в практичну частину професії. Зокрема, студенти мали чудову нагоду аналізувати реальні страхові випадки, що допомогло краще зрозуміти специфіку роботи страховика.

Під час зустрічі викладачі та студенти також мали можливість задавати питання спікерам у форматі Q&A сесії. Цей блок був дуже корисний для вирішення питань студентів, зокрема з приводу кар'єрного росту в компанії та можливостей співпраці з кафедрою.

Студенти спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" та представники компанії ТОВ Старлайф обговорили різні аспекти співпраці, а також поділитися думками і враженнями від зустрічі. З боку студентів було відчутно великий інтерес до предмета страхування та бажання розвиватися в цій сфері.

Загалом, зустріч була вельми продуктивною. Стейкхолдери показали великий професіоналізм, висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів, надавати можливість проходження виробничої практики у ТОВ Старлайф та забезпечити базу для виконання наукових магістерських досліджень студентам спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" ВННІЕ ЗУНУ.

Взаємодія із стейкхолдерами є важливою складовою навчального процесу, адже вона дозволяє студентам зрозуміти реальність ринкових умов, а компаніям – знайти потенційних спеціалістів серед молоді. Ми вдячні нашим партнерам за незабутню можливість обміну досвідом та знаннями і сподіваємося на подальше плідне співробітництво.

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>