Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

У ВННІЕ ЗУНУ зустріч зі стейкхолдерами та партнерами

На базі Вінницького-навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ відбулась зустріч із засновницею бізнес-школи «ALTER EGO», відомою підприємницею, власницею молодіжної платформи та молодіжного центру Posterum – Оксаною Лоянич. Інститут та «ALTER EGO» мають давні партнерські взаємовідносини. Ось і цього разу спілкувались про цілі та плани, про майбутнє кожного, як особистості, як лідера, як щасливої людини. Отримали від Оксани Лоянич корисні та продуктивні кейси та бачення щодо професій сьогодення та майбутнього, відкриття власної справи, актуальних професійних програм та нових спеціальностей.

Під час майстер-класу «ALTER EGO», Posterum та ВННІЕ ЗУНУ обговорили можливі вектори дуальної освіти, практичної бізнес-освіти, подальші напрями співпраці, можливості практико-орієнтованого навчання для студентів Вінницького навчально-наукового інституту економіки та перспективи відкриття нових освітніх програм, спрямованих на підготовку фахівців з підприємництва та торгівлі, економіки, фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку, митної справи, обліку та оподаткування, психології та права.

Студенти ВННІЕ ЗУНУ отримали від Оксани Лоянич та Posterum не тільки актуальний стрім про лідерство, цілепокладання та власний бренд, а й цінні подарунки, а саме головне – отримали запрошення до співпраці.

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>