Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Посвята в професію юриста

Сьогодні, 12 жовтня 2023 року, у нашому інституті відбулася довгоочікувана і урочиста подія, сповнена радістю та хвилюванням – «Посвята в професію юриста» студентів першого курсу спеціальності « Право» ВННІЕ ЗУНУ. Не дивлячись на особливі вимоги сьогодення, свято видалося щирим і дійсно професійним. Окрасою посвяти стали самі студенти-юристи та її величність Феміда. Студенти-першокурсники, повторюючи за Богинею правосуддя слова Клятви, поклялися захищати Право!Із вітальним словом до студентства звернувся директор ВННІЕ ЗУНУ д.е.н., професор Б. В. Погріщук ,який зазначив, що найактуальнішим завданням, яке стоїть перед представниками юриспруденції нашої країни, є розбудова правової держави нашої України. Кожен, хто став на шлях захисту прав і інтересів громадян, має дотримуватися основних постулатів професії юриста – знати право, служити праву та захищати право! Ось і стали наші першокурсники- правовики повноправними членами великої студентської інститутської родини.Тож побажаємо кожному студенту стати професіоналом своєї справи, зміцнювати законність і правопорядок у державі, розвивати український бізнес та економіку, але найголовніше – завжди залишатись чесними, добрими та порядними людьми. Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні та світлого майбутнього. У добру путь за знаннями!

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>