Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Просвітницький захід для студентів 1-4 курсів ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ

Продовжуючи заходи в рамках « Тижня Права», 10 жовтня 2023 року у Вінницькому навчально-наукового інституту економіки ЗУНУ проведенний просвітницький захід для студентів 1-4 курсів ВННІЕ ЗУНУ та ВФКЕП ЗУНУ за тематикою «Основи виникнення прав людини», а також висвітлення діяльності Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Спікери: Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Вінницькій області Наталія Гурковська;

Головний спеціаліст Відділу сприяння роботі регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ігор Олійник.

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Вінницькій області Наталія Раховська.

З цікавими доповідями виступили запрошені спікери, обговорили питання прав людини в умовах війни та роль Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Зустріч була інформаційно насичена та корисна для студентів, вони задавали питання, висловлювали свої власні думки та брали участь у дискусії. Дякуємо, студенти дізнались багато нового!

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>