Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Командна гра для студентів-правників

Cтуденти 2 курсу спеціальності «Право» організували та провели цікавих захід для студентів-правників 1 курсу

Командна гра – гуртує, сприяє діалогу та дає змогу більше дізнатись про однокурсників, особливо це необхідно студентам-першокурсникам.

Ось тому, студенти 2 курсу спеціальності «Право» організували та провели цікавих захід для студентів-правників 1 курсу на тему « Найкраща адвокатська контора» .

Учасники гри, поділились на дві команди та презентували свої адвокатські фірми, завдяки креативності, знанням та вмінням працювати разом.

Cуддями гри були викладачі кафедри правознавства та гуманітарних дисциплін, які оцінили найкращу команду та привітали з перемогою.

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>