Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

Семестрове навчання у Познанському університеті економіки та бізнесу

Семестрове навчання у Познанському університеті економіки та бізнесу

Познанський університет економіки та бізнесу (м. Познань, Республіка Польща) запрошує студентів 2, 3 курсів спеціальностей «Бізнес-адміністрування», «Економіка» та суміжних спеціальностей Західноукраїнського національного університету взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2023/2024 н. р.

Детальніше про Познанський університет економіки та бізнесу за посиланням: https://ue.poznan.pl/

Конкурс організовується у межах реалізації проєкту академічної мобільності ERASMUS+ КА171. Усім охочим необхідно подати пакет документів у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 14:00 год 26 жовтня 2023 року.

Пакет документів:

мотиваційний лист (англійською мовою); довідка успішності; копія першої сторінки закордонного паспорта.

Познанський університет економіки та бізнесу пропонує навчання за обміном англійською мовою. Для навчання англійською мовою, мовний сертифікат не вимагається, проте претендент повинен володіти англійською мовою на рівні В2.

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>