Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

«Сила в Єдності» – благодійний ярмарок ВННІЕ та ВФКЕП ЗУНУ

«Сила в єдності !» це не просто гасло – це реалії українського сьогодення, адже лише разом ми здатні справлятися із надважкими завданнями, лише разом ми здатні допомогти, лише разом ми здатні здійснювати мрії !

В умовах повномасштабної війни в будь-якій галузі працювати надзвичайно складно. У закладів освіти ці складнощі – особливі. Адже процес навчання та виховання не можна ставити на паузу, університети та коледжі продовжують вдосконалюватися професійно та роблять все, щоб наші студенти були вмотивовані для навчання та допомоги, щоб в міру власних можливостей наближати Перемогу України, щоб не стати «втраченим поколінням», адже наша сила у єдності!

Саме тому 10 жовтня Вінницький навчально-науковий інститут економіки та Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету об’єдналися для допомоги ЗСУ та військовослужбовцям, які перебувають у нашому місті на лікуванні та реабілітації і провели благодійний Ярмарок «Сила в Єдності». Дякуємо всім, хто організував, випікав, готував, продавав, допомагав, купував, хто «вболівав» за успіх спільної праці!!! Усі виручені кошти буде передано на потреби ЗСУ та реабілітаційних закладів.

ВСІ ФОТО

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>