Вінницький Інститут Економіки, ВІЕ

План заходів до тижня Права Кафедри правознавства і гуманітарних дисциплін ВННІЕ ЗУНУ

09.10.2023 р.

10:00 Екскурсія до Вінницького міського суду Вінницької області із студентами-правниками 1,2,3 курсів ВННІЕ ЗУНУ для ознайомлення з діяльністю суду та зустріч із суддею Русланом Каленяком.

10.10.2023 р.

11:30 Благодійний ярмарок «Сила в єдності» на підтримку військових ЗСУ за участю студентів ВННІЕ ЗУНУ та ВСП ВФКЕП ЗУНУ (площа перед інститутом) діє дрес-код :вишиванка.

13:30 Просвітницький захід для студентів ВННІЕ ЗУНУ та ВСП ВФКЕП ЗУНУ за тематикою «Основи виникнення прав людини», а також висвітлення діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Спікери: - Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини у Вінницькій області Наталія Гурковська; - Головний спеціаліст Відділу сприяння роботі регіональних представництв Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ігор Олійник (актова зала ВННІЕ ЗУНУ).

11.10.2023 р.

10:00 Зустріч студентів-правників 1-4 курсів з начальником відділу поліції № 2 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області, майором поліції Олександром Левчуком (відділ поліції № 2 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області).

12.10.2023 р.

10:30 Відкрита лекція викладача ВСП ВФКЕП ЗУНУ Тетяни Вдовиченко та тему «Фінансова грамотність» за участю студентів-правовиків 3 курсу ВСП ВФКЕП ЗУНУ для студентів 1-2 курсів ВСП ВФКЕП ЗУНУ та ВННІЕ ЗУНУ (213 аудиторія ВННІЕ ЗУНУ). 12:10 Посвята в професію студентів-правників 1 курсу ВСП ВФКЕП ЗУНУ та ВННІЕ ЗУНУ (актова зала ВННІЕ ЗУНУ).

13.10.2023 р.

10:00 Екскурсія зі студентами - правниками 1,2,3 курсів до Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи. 12:00 Авторська пішохідна екскурсія «Вінниця – вінець Бога» доцента кафедри правознавства і гуманітарних дисциплін Світлани Творун за участю студентів-першокурсників ВННІЕ ЗУНУ для студентів 1-4 курсів ВННІЕ ЗУНУ (старт екскурсії- Замкова гора, тривалість екскурсії 2 год.)

 
РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ

Співпраця зі стейкхолдерами

Детальніше >>
 
Зустріч зі стейкхолдерами студентів Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>
 
10 травня 2024 року студенти Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ мали чудову можливість відвідати компанію молодих та цілковито захоплених своєю справою фахівців BeeStar-Technology, все для бджільництва !

Детальніше >>
 
8 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ було проведено круглий стіл на тему: "Соціально-економічні особливості розвитку регіону в умовах воєнного стану"

Детальніше >>
 
07 травня 2024 року у рамках тижня спеціальностей Кафедра економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ пройшла лекція-зустріч з фахівцем Державної служби зайнятості.

У ході зустрічі студенти дізнались про основні проблеми та перспективи на ринку праці України та Вінницького регіону.

Детальніше >>
 
6 травня 2024 року у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Західноукраїнського національного університету розпочались дні спеціальностей Кафедри економіки, обліку та оподаткування ВННІЕ ЗУНУ

Детальніше >>